Technológie na potlač tričiek. Využite najnovšiu digitálnu potlač tričiek

Digitálna tlač na tričko

Potlač na tričko - digitálnaDigitálna potlač sa vykonáva pomocou tlačiarenského stroja Kornit 931DS. Vďaka nemu sme schopní potlačiť na bavlnené tričká Vaše vlastné fotky a viacfarebné motívy. Potlač je trvácna (neopotrebuje sa ani po 100 praniach), zachytí farebné prechody a jemné detaily. Výsledná potlač je jemná na dotyk, nie je to žiadny tvrdý skoro-plast, ktorý sa ťažko ohýba a lepí sa v teple na telo. Medzi najväčšie výhody určite patrí možnosť tlačiť celú paletu farieb vrátane prechodov, pričom sa jedná o dlhotrvajúcu a kvalitnú tlač.


Flock tlač tričká

potlač na tričko-flockFlock tlač je vysokokvalitná tlač, s dlhou životnosťou a výbornou kryciou schopnosťou. Flock je vhodný na tlačenie grafiky, textov a lôg. Grafický motív sa na plotrovacom stroji vyreže zo špeciálnej fólie, ktorá sa následne fixuje pri vysokej teplote a tlaku na textilný produkt. Flock je charakteristický svojím povrchom - pripomína semiš, alebo jemný koberec a je velmy príjemný na dotyk. Viac-farebný motív sa musí vyskladať z viacerých fólií a preto je vhodné limitovať počet farieb pri tejto tlači na dve, maximálne tri.

Flex tlač

potlač na tričko-flexFlex tlač je vysokokvalitná tlač, s dlohou životnosťou a výbornou kryciou schopnosťou. Flex tlač sa rovnako ako flock tlač realizuje výrezaním motívu do špeciálnej fólie a jej následnou fixáciou na textilný produkt. Povrch flexu je veľmi jemný - na dotky gumový. Samotná fólia má iba niekoľko mikrometrov a preto je táto tlač naozaj decentná a vysoko populárna. Priamo v creatore máte možnosť zvoliť si vytlačenie textu alebo motívu aj týmto spôsobom. Na rozdiel od Flocku - ponúka flex tlač širšiu farebnú škálu a čo je hlavné aj rôzne efekty:

  • fosforová tlač - svieti v tme
  • metalická tlač - zlatá, strieborná
  • glitrová tlač - farba obsahuje drobné častice
  • reflexná farba- reaguje na svetlo (poznáte z reflexných viest)

Sieťotlač tričiek

Potlač na tričko - sieťotlačTradičný spôsob potlače s koreňmi v Číne. Dosahuje vysokej odolnosti a s istými omedzeniami aj vysokej kvality. Sieťotlač je vhodnou a často používanou metódou pre potlač veľkých sérií, je cenovo výhodná od cca 25 kusov a viac. Náklady vznikajú ešte pred vlastným tlačením, pretože je nutné pre každú farbu vytvoriť samostatnú šablónu. Z grafickej predlohy se odseparujú jednotlivé farebné vrstvy, pre ktoré sa fotochemickou cestou vytvorí šablony (sieť). Potlač sa prevedie priložením siete na miesto potlače a pretlačením farby priechodnými dierkami.

Nové v ponuke